Pull Pops

Pull Pops Single

Pull Pops Single

Przygotuj swoje ulubione lody!

Masz ochotę na pyszną zabawę? Jesteś fanem lodów i lubisz odkrywać nowe smaki? Jeśli tak, mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Teraz możesz decydować o smaku swoich lodowych deserów, które sam przygotujesz w domu, gdy tylko masz na to ochotę. Zaproś przyjaciół i cieszcie się nowymi smakami własnoręcznie przygotowanych pyszności.

Pull Pops 2pack

Pull Pops 2pack

Pull Pops 2 pack to jeszcze więcej Twoich ulubionych lodów.

Jak przygotować smaczny deser według własnego pomysłu?

Pomyśl, na jaki smak lodów masz ochotę i zaczynamy! Z zestawem Pull Pops to bardzo proste! Wybierz sok, jogurt lub świeże owoce, oczywiście te, które najbardziej lubisz, napełnij tuby lub foremki i wstaw je do zamrażalnika. Musisz uzbroić się w cierpliwość. Lody muszą poleżeć w zamrażalniku, zanim będą gotowe.

Pull Pops

1 Napełnij formę jogurtem lub sokiem.

Pull Pops

2 Włóż do zamrażalnika i poczekaj.

Pull Pops

3 Gotowe!

Ciesz się wyjątkowym smakiem
własnoręcznie przygotowanych lodów!

Zestaw podstawowy
Zestaw podstawowy

Pull Pops Set

Zestaw Pull Pops

Przygotuj pyszne desery lodowe z zestawem Pull Pops. Lody możesz skomponować ze swoich ulubionych owoców, soków lub jogurtów. Ozdabiaj je i wypełniaj różnokolorowymi posypkami lub sosami i zaskocz wszystkich wyjątkowymi smakami!

W zestawie: 2 Pull Pops, 1 dozownik, 1 miseczka, 1 szpikulec, 1 wieczko, instrukcja użytkowania.

Stwórz własny,
wyjątkowy smak lodów!

Zestaw podstawowy
Zestaw podstawowy

Popsicle Station

Zestaw fabryka lodów

Marzysz o najprawdziwszej fabryce smacznych lodów? Teraz możesz ją mieć! Przygotuj pyszne, kolorowe lody według własnego pomysłu i zaskocz wszystkich wspaniałymi smakami. Zobacz, jakie to proste! Wystarczy, że wypełnisz foremki swoim ulubionym jogurtem, sokiem lub napojem mlecznym i zamrozisz. Na koniec możesz je nadziewać swoimi ulubionymi sosami i ozdobić posypkami.

W zestawie: 1 stacja do lodów, 2 dozowniki, 3 foremki do lodów, 3 stojaki do mrożenia, 6 pałeczek, 3 patyki do lodów, instrukcja użytkowania.

Pull Pops

1 Pociągnij

Pull Pops

2 Napełnij

Zobacz wideo