Gry plenerowe

Word Scramble

Word Scramble

Zostań mistrzem układania wyrazów!

Tworzenie słów może być znakomitą zabawą! Chcesz się przekonać? Losuj literki i wymyślaj słowa z naszą nową grą! Na czym to polega? Gracze losują płytki z literkami, z których muszą ułożyć słowa. Każdy gracz może dołożyć swoje słowo do tych, które wcześniej powstały. Kończymy grę, kiedy skończą się literki. Wygrywa osoba, która zdobędzie największą liczbę punktów.

W zestawie są: 104 płytki, 4 stojaki na płytki, 1 woreczek do przechowywania.

Tower Crash

Tower Crash

Kto zbuduje najwyższą wieżę?

Ta gra to nie lada wyzwanie, które jednak warto podjąć. Rozpoczynamy od zbudowania trzypoziomowej wieży. Następnie gracze po kolei rzucają kolorową kostką. Waszym zadaniem jest wyciągnięcie z wieży filarka w kolorze, który pokazał się na kostce. Jeśli uda się wyciągnąć filarek, postawcie go na najwyższym poziomie wieży. W ten sposób wy gracie, wieża rośnie w górę. Grę wygrywa ta osoba, która jako ostatnia ustawi filarek i, co bardzo ważne, nie zburzy postawionej wieży.

Zestaw zawiera: 24 filarki, 8 dysków, 1 kostkę, 1 woreczek do przechowywania.

Ball Toss 4

Ball Toss 4

Fantastyczna zabawa kolorowymi piłkami!

Chcesz się przekonać, jak bardzo może Cię wciągnąć zabawa z kolorowymi piłkami? To zaczynamy! Twoje zadanie polega na rzucaniu piłkami do stojaka. W jednym rzędzie muszą się ułożyć 4 piłki tego samego koloru: pionowo, poziomo lub na skos.

Zestaw zawiera 48 piłek, 1 duży stojak, 1 worek do przechowywania.

Comet Ball Crash

Comet Ball Crash

Rzucaj i zbijaj komety w powietrzu!

Lubisz rzucać do celu? To wymarzona gra dla Ciebie! Zacznij od ułożenia obręczy, które znajdziesz w zestawie, w odpowiedniej odległości. Jedna drużyna to jedna obręcz. Gra polega na wrzucaniu komet do celu. Każda wrzucona do obręczy kometa to jeden punkt. Możesz grać również w SUPER RZUT – czyli rzucaj najdalej, jak potrafisz. W tej grze wygrywa ten, kto rzuci kometą najdalej. Jeśli wolisz ostrzejszą rywalizację, zagraj w RZUT DO CELU. Gra polega na rzucaniu komet w tym samym czasie i zbijaniu ich w powietrzu.

W zestawie: 4 komety, 2 obręcze, 1 worek do przechowywania.

Zobacz wideo